מוזמנים להכיר אותי

התמונה שלי

הכירו את אלי, צלם תדמית מקצועי.

מקצוען אמיתי אשר שם לו למטרה לתעד את הרגעים היפים בחיים שלכם באמצעות המצלמה. בין אם מדובר על צילום נשים, גברים או ילדים- אין מצולם אחד אשר לא מתמסר למצלמה שלו ועובר מסע מרתק הגורם לו להכיר את עצמו בשל הצילום.

מזה 15 שנה אלי  מתעד רגעים יפים ומרגשים של אנשים ונמצא איתם ברגעים החשובים ביותר בחיים שלהם. את האהבה לצילום גילה עוד בבית הספר התיכון במגמת קולנוע ואחרי תקופת הצבא חזר לעסוק בצילום. במסגרת אירוע משפחתי ראה  את הצלם לוחץ על העדשה ואז הבין – צילום זה הייעוד שלו בחיים.

בשנים האחרונות שם לו למטרה להעמיק ולהתמקצע בצילום על מנת להעניק לקהל אותו הוא מצלם- גברים, נשים , ילדים ובעלי עסקים שירות מקצועי. הצילומים המרגשים של אלי מאפשרים למצולמים לעבור מסע מרתק הכולל צחוק וגם עצב יחד והכל מתרכז לידי חוויה עוצמתית ומעמיקה.

בעת הצילום, אלי מצליח ללכוד את הרגעים המדויקים והיפים ביותר באמצעות הבנה של זווית, מיקום המצלמה ביחס למצולם. כאשר הוא מצלם לקוח, הם יוצאים למסע ביחד במהלכו נוצר בינינו קשר של הבנה וחשיבה מעמיקה של תכנון התמונה.

מה אני מצלם

צילום אירועים: אתם מתכוננים לרגע המרגש בחייכם כבר תקופה ארוכה, בין אם מדובר על בר מצווה או חתונה. על מנת שהחוויה תהיה מושלמת, אני כאן עבורכם על מנת לתעד את כל הרגעים המרגשים והמיוחדים.

צילומי תדמית: בתור בעלי עסקים אתם עובדים שעות רבות בניסיון להדגיש את היתרונות של העסק שלכם ןלמה כדאי לבחור בשירות שלכם. שירות מקצועי מתחיל מחיוך. אני כאן כדי לתעד את בעלי העסקים בצורה הטובה ביותר. 

חיים שכאלה: במהלך החיים אנו עוברים לא מעט רגעים בלתי נשכחים. תיעוד אותם רגעים מאפשר לנו לזכור אותם ולדעת כי תמיד נוכל לחזור לאותם רגעים אודות הצילום.

שירות

מקצועית

אמינות